Polityka Prywatności

Niniejsza Polityka prywatności reprezentuje stanowisko firmy "PRO-NET" będącej właścicielem serwisu e-camping.net, w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach, a poruszanie się po stronach vortalu eurocamps.net oznacza jej akceptację.

Dane osobowe uzyskane przez vortal eurocamps.net za pomocą formularzy rejestracyjnych są chronione w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

Dane te przetwarzane są w celach, w jakich zostały nam przekazane. M.in. do:

  • rejestracji użytkownika do serwisu celem późniejszego logowania się z dostępem do forum, proponowania i oceniania kempingów
  • przesyłania emaili reklamowych, informacyjnych oraz handlowych związanych z tematyką vortalu
Użytkownikom vortalu e-camping.net przysługuje prawo wglądu do swoich danych, poprawiania ich albo usunięcia z bazy.

Firma "PRO-NET", właściciel e-camping.net jest wyłącznym właścicielem informacji zgromadzonej w tym serwisie. "PRO-NET" nie będzie sprzedawać, udostępniać ani wydzierżawiać tej informacji innym stronom w sposób niezgodny z zasadami podanymi w niniejszym oświadczeniu.

Firma "PRO-NET", właściciel e-camping.net może od czasu do czasu wprowadzać zmiany w niniejszych zasadach. Zalecamy użytkownikom okresowe czytanie niniejszego oświadczenia i sprawdzanie, czy nie zostały wprowadzone nowe zasady lub zmiany do dotychczasowych zasad.

logo

contact

If you have any questions regarding the website’s
mechanics or content, please contact us.

advertisement

If you are interested in buying an advertisement
on our website, please contact us.

  • info@e-camping.net
  • eurocamps@gmail.com